No Real Pioneers – Every Inch Is a Hope

  Viskas prasidėjo Alytuje, 2011 metais. Tai miestas, kuriame grupė ne tik gimė, bet kurio dėka ji buvo prikelta naujam gyvenimui.

1c

  Iš pradžių jie buvo trise: Gabrielius, Karolis ir Mažvydas. Pirminis šio projekto tikslas buvo dedikuotas gimtajam miestui. Grupė norėjo atgaivinti Alytaus pogrindžio sceną, mat anksčiau tai buvo viena iš pagrindinių vietų, kurioje turuojančios užsienio grupės rengdavo koncertus. Laikui bėgant iš grupės pasitraukė Mažvydas, todėl No Real Pioneers veikla sustojo. Trumpam Mažvydą pakeitė Šarūnas. Buvo sugrotas vienas koncertas Vilniuje, bet po jo grupės veikla vėl apmirė.

  Tuo pat metu, tose pačiose apylinkėse, rutuliojosi kita istorija.
Gera Gabrieliaus bei Karolio draugė Kristina 2007 metais Druskininkuose susipažino su vaikinu, vardu Lukas. Jis buvo vilnietis, o ji – alytiškė. Ilga jų draugystė per atstumą įkyrėjo abiems, todėl Lukas, būdamas ‘džentelmenas’, ėmė važinėti į Alytų. Kristina vedžiodavo jį po miestą, supažindino su savo draugais. Taip Lukas susipažino su Gabrielium ir Karoliu.

  Vėl viskas prasidėjo Vilniuje, 2013 metais. Tai miestas, kuriame grupė buvo prikelta naujam gyvenimui.

  Jie buvo trise: Gabrielius, Karolis ir Lukas. Nuo pat atsikūrimo pradžios grupė sėkmingai realizuoja kiek pasikeitusius, labiau asmeniškus tikslus. Pirmasis jų leidinys, kukliai pavadintas “DEMO”, sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų.

  Šiandien No Real Pioneers pristato “Every Inch is a Hope”. Dvi dainos, kuriose telpa išgyvenimai, apimantys visą grupės gyvavimo laikotarpį. Daug liūdesio, pykčio ir, svarbiausia, vilties paieškų.

  Nenuostabu, jog muzikine prasme šias emocijas atspindi atmosferiniai gitarų skambesiai, vokalo riksmai, sunkūs ritmai ir liūdni pragrojimai. Taip skamba No Real Pioneers muzika.

1c2765410 9 8

You may also like...

0 thoughts on “No Real Pioneers – Every Inch Is a Hope”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *