Grupė RBC: lyg ramybė po audros.

  Dar neprasidėjus aktyvioms rudeninėms audroms ir stichijų šėlsmui, pamažu oras pradeda tankėti beveik metus pogrindyje gyvuojančios ir kuriančios grupės RBC veikloje.

IMG_6892

  Neveltui su grupės pirmais judesiais siejamas ruduo ir audros – įdėmesnis, panagrinėjęs grupės logo atskirs sutartinius meteorologijoje taikomus stiprių audrų su griaustiniu ir žaibais, žymenis.

  Nors projektas jaunas, po stichijos priedanga besislepiantys asmenys jau gana gerai pažįstami Lietuvos pogrindžio gerbėjams, dalyvavę noise, ambient, post-metal, screamo ir panašių požanrių veikloje.

  Keistai šildantis garsas, minkštas vokalas ir garsinė prieblanda neblaško audrose su žaibais – vienam tai besitvenkiantys grėsmės debesys prieš audrą, kitam nusiraminimas ir meditacija, praslinkus gamtos šėlsmui.

 

  O gal tai nieko nebelaukiančio ir nesitikinčio žmogaus stotas pačiame audros sukūryje. Kiekvienas, plaukiantis drauge ir glostomas garsų atras save kitur, išmestas po audros ir vėl iš naujo dės nedrąsius žingsnius pažinti naują prieblandos pasaulį.

 

IMG_7013IMG_7004 IMG_6996 IMG_6988 IMG_6959 IMG_6951 IMG_6931 IMG_6848 IMG_6842 IMG_6832 IMG_6710 IMG_6614

You may also like...

0 thoughts on “Grupė RBC: lyg ramybė po audros.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *